Pomůžeme vám s financováním

Pořídit si vlastní bydlení je důležitým krokem, ke kterému je zapotřebí i správně nastavit finance. Vzhledem k neustálým změnám ve světě hypotečních úvěrů, je pro mnohé obtížné se zcela zorientovat. Vyhněte se zdlouhavému hledání nejvýhodnější nabídky a svěřte se do rukou profesionálů. Díky komplexní znalosti a pokrytí trhu, vyhledáme optimální řešení pro vás na míru, a to za zlomek vašeho času.

VLASTNÍ BYDLENÍ NAMÍSTO NÁJMU

POMŮŽEME VÁM S OPTIMALIZACÍ ÚVĚRU

Se správně nastaveným financováním se měsíční splátky výrazně neliší od nájemného. Proč tedy raději neplatit své vlastní bydlení? Díky zkušenému týmu lze zajistit prostředky nejen pro stavbu domu, ale i například pro přípravu projektu, pořízení pozemku, vybavení novým nábytkem a kuchyňskou linkou.

Chci nejvýhodnější hypotéku
VLASTNÍ BYDLENÍ NAMÍSTO NÁJMU

FINANČNÍ CENTRUM BETONOVÝCH DOMŮ

ZKUŠENOSTI, PROFESIONALITA A KOMFORT

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a společně vybíráme nejvýhodnější hypotéku dle potřeb a možností zájemce. Jako přímý developer navíc vyřídíme veškerou komunikaci s odhadci bank za vás. Pro jistotu, že vše zvládnete za každé životní situace, zajistíme vám i vhodné pojištění. Vaše absolutní pohodlí ještě podpoříme pojištěním domácnosti při předání hotového domu, aby nic nenarušilo stěhování a zařizování nového domova.

Chci nejvýhodnější hypotéku
FINANČNÍ CENTRUM BETONOVÝCH DOMŮ

ŠETŘÍME VÁŠ ČAS A PENÍZE

VĚNUJTE SE RODINĚ, ČÍSLA ZKROTÍME MY

Lepší úrok nezaručí výhodnější hypotéku. Další poplatky kolem vedení úvěrového účtu, výpisy apod. mohou za 30 let udělat statisíce. Porovnáváme proto všechny parametry nabízených produktů všech bank v ČR a předkládáme tu nejvýhodnější variantu. Vzhledem k objemu staveb získáváme pro naše klienty i zajímavé developerské slevy a dále jsme mezi prvními informováni o různých, časově omezených akcích bank. Bydlete v pohodě se smysluplným financováním, jehož splátky vám nebudou znepříjemňovat život.

Chci nejvýhodnější hypotéku
ŠETŘÍME VÁŠ ČAS A PENÍZE