Rodinný dům 08

Dispozice 5+kk
Zastavěná plocha 116,6 m2
Užitná plocha 152 m2
Rozměry domu 11 x 7,5m
Nízkoenergetický provoz B nebo A
Parkování garáž
Dům na klíč
7 800 000 Kč nebo 30 024 Kč/měs
Hrubá stavba
4 350 000 Kč nebo 16 761 Kč/měs

TEPELNÉ ČERPADLO SOUČÁSTÍ KAŽDÉHO DOMU

šetří, topí, chladí

Jedná se o bezobslužný zdroj tepla s nízkou hlučností a pětiletou zárukou. Neprodukuje lokálně žádné emise, je bezpečné (nemůže vybuchnout, otrávit obyvatele domu, nehoří) a nenáročné na prostor. Velký ekonomický benefit je nízký tarif na elektrickou energii pro celou domácnost. Oproti elektrokotli jsou provozní náklady nižší až o 70%, oproti plynovému až o 50%. Lze ho ovládat z mobilu, stejně jako zabezpečení, kamerový systém a další vybavení.

TEPELNÉ ČERPADLO SOUČÁSTÍ KAŽDÉHO DOMU

Proč betoný dům

Prozkoumejte všechny benefity

Betonové domy vynikají svojí špičkovou tepelnou a akustickou izolací, což přispívá komfortnímu bydlení a zajistí nízkoenergetický provoz. Nehořlavost a neprůstřelné zdi dodávají domu vyšší bezpečnost. Rychlost výstavby a samozřejmě extrémní životnost jsou neoddiskutovatelnou přidanou hodnotou.

Proč betoný dům

Jak probíhá stavba

Od projektu až po předání klíčů

Vyberte si jeden z typových domů v našem katalogu, nebo si nechte navrhnout dům dle vašich představ naším architektem. Poradíme s umístěním na pozemek, přípravíme koordinaci, vyřídíme stavební povolení a vrheneme se na stavbu. Podívejte se, jak může růst i váš dům krok za krokem.

Jak probíhá stavba

Jak to bude s financováním

Pohodová hypotéka

Naši specialisté se vyznají napříč celým spektrem hypotečních úvěrů a vyhledají pro vás optimální řešení na míru. Rozumné nastavení hypotečního úvěru dokáže pokrýt náklady na přípravu projektu, pořízení pozemku, stavbu domu a dokonce i částečné vybavení nábytkem a kuchyňskou linkou. Zeptejte se na všechny možnosti financování.

Jak to bude s financováním